Projektowanie wnętrz

Projektowanie wnętrz

 

Projektowanie wnętrz jest wymagającą sztuką, w której liczy się nie tylko poparta wieloletnim doświadczeniem wiedza, ale także swoisty zmysł artystyczny i umiejętność wnikliwego wsłuchiwania się w potrzeby klienta. Wnętrza, w których żyjemy mogą być bowiem tak różne jak my sami.

Efekt końcowy musi cieszyć oko, ale to zdecydowanie za mało. Profesjonalny projekt wnętrza nie może pomijać tak istotnych kwestii jak funkcjonalność i wygoda domowników. Dlatego w biurze projektowym Sztyblewicz Architekci staramy się dążyć do doskonałości we wszystkich aspektach składających się na udany projekt. Pomaga nam w tym praktyka, znajomość nowych trendów w branży, intuicja i specjalistyczne oprogramowanie.

Klient musi mieć poczucie, że zrealizowany projekt powstał właśnie dla niego, że w swoim nowym mieszkaniu poczuje się wyjątkowo. Takie przyjazne wnętrza są siłą rzeczy niepowtarzalne. Powtarzalna pozostaje tylko pasja do projektowania i obopólne zadowolenie z namacalnego efektu finalnego. Zależy nam na obustronnej satysfakcji między nami-projektantami a inwestorami z każedej współpracy.

Kluczem do powodzenia jest też stała współpraca z inewestorem oraz skrupulatne nadzorowanie inwestycji na każdym jej etapie. Od wstępnej rozmowy, poprzez pomiary i wizualizacje komputerowe oraz zakup materiałów, po śledzenie prac ekipy remontowo-budowlanej aż do pomyślnego zakończenia prac i dopracowania najdrobniejszych detali.