Sztyblewicz Architekci to autorska pracownia projektowa zajmująca się projektowaniem architektury, wnętrz oraz szeroko pojętego designu.

Zespół pracowni składa się z wykształconych, kreatywnych i doświadczonych architektów. Łączy nas wspólna pasja do świadomego kreowania przestrzeni. Zajmujemy się współtworzeniem i projektowaniem przestrzeni i rzeczywistości,którą wspólnie zamieszkujemy i poruszamy się w niej. Głównym mottem naszej pasji jest tworzenie różnych koncepcji w teraźniejszościzachowując pamięć i kontekst przeszłości, a to wszystko z myślą i świadomością o przyszłości kolejnych pokoleń. Człowiek jestdla nasnajważniejszym elementem każdego naszego projektu, to on stanowi jego dopełnienie, i zarówno jego determinantę. Człowiek jestśrodkiem ciężkości każdej bryły tworzonej w przestrzeni, wyznacza jej funkcje, proporcje, kształt, strukturę i kolor. Człowiek jest odbiorcąkażdego nowego elementu, doświadcza go i współżyje z nim za pośrednictwem wszystkich zmysłów.

Projektowanie wnętrz jest głównym profilem naszej pracy. Wnętrza są przestrzeniami, gdzie spędzamy najwięcej swojego czasu, począwszy od naszego mieszkania poprzez wnętrza usługowe kończąc na miejscu naszej pracy. W naszych projektach przykładamy wszelkich starań by wnętrza, które kreujemy były funkcjonalne, ergonomiczne, estetyczne i przede wszystkim odzwierciedlały charakter ich przeznaczenia, oraz upodobania i indywidualność użytkowników. Priorytetem jest dla nas zarówno estetyka jak i rozwiązania techniczne wymagające koordynacji branż.

Pracujemy na nowoczesnym i legalnym oprogramowaniu do projektowania. Posiadamy licencje: ArchiCad oraz Artlantis Studio 6. Posiadamy wyższe wykształcenie zdobyte na Politechnice Poznańskiej na Wydziale Architektury i Urbanistyki.

Zapraszamy do współpracy.

© 2023 Sztyblewicz Architekci | site by Trojka Design